O nas

SPEDCONT - 60 lat doświadczenia

Od prawie 60 lat Spedycja Polska – SPEDCONT jest w czołówce najlepszych operatorów kolejowych. Jesteśmy specjalistami w transporcie kontenerów w kraju i za granicą. Zlecenia realizujemy z największą starannością, dzięki czemu Klienci darzą nas ogromnym zaufaniem. Cechujemy się fachową organizacją operacji i bezawaryjnością w działaniach. Posiadamy wachlarz innowacyjnych rozwiązań i szereg dobrych pomysłów na rozwój naszych produktów. Konkurencyjnie wyceniamy nasze usługi i posiadamy indywidualne podejście do każdego Klienta. Na Terminalu w Łodzi pracuje wyspecjalizowana i doświadczona kadra, co daje gwarancję obsłużenia zleceń na najwyższym poziomie. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych odbiorców, wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, pracujemy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Na przestrzeni lat rozwijamy naszą firmę, aby w pełni usatysfakcjonować Klienta.

Terminal w odległości 5 km od A1 i A2

Skrzyżowanie głównych korytarzy transportowych sieci TEN-T w odległości mniejszej niż 1 km

Dlaczego my

Jesteśmy ekspertami w organizacji transportu intermodalnego, oferujemy kompleksowe usługi przewozu z Chin na Nowym Jedwabnym Szlaku. Proponujemy nowe możliwości logistyki stanowiące konkurencyjne rozwiązania dla pozostałych środków transportu takich jak droga morska i transport lotniczy. Kluczową częścią naszej oferty jest wysoki standard komunikacji z Klientem na każdym etapie realizacji zlecenia. Zapewniamy pełną obsługę spedycyjno-celną z indywidualnym doradztwem dotyczącym sposobu dostawy towarów. Mamy również w pełni wypracowane rozwiązanie w postaci kontenerów konsolidacyjnych, w których zbieramy mniejsze ładunki z całego obszaru Chin, przewozimy je do magazynu w Chengdu oraz formujemy do jednego zbiorczego kontenera.

Dzięki naszemu położeniu w centralnej części Polski jesteśmy w stanie z łatwością zorganizować transport kontenera w wybrane przez Klienta miejsce, jednocześnie mając pewność, że towar zostanie dostarczony bezpiecznie. Transporty samochodowe realizujemy wykorzystując nasze własne naczepy, których stan techniczny gwarantuje niezawodność i bezawaryjność. Własny Magazyn Logistyczny zlokalizowany na naszym Terminalu zapewnia kompleksową opiekę przesyłek naszych Klientów, a jego powierzchnia daje możliwość swobodnego składowania dużej ilości towarów. Warto wspomnieć, iż w naszej ofercie posiadamy także kontenery na sprzedaż lub wynajem. Szeroki asortyment i korzystne ceny gwarantują udany zakup i zadowolenie nabywców.

Możliwości przeładunkowe150 000TEU rocznie
Powierzchnia Terminalu127 874m2
Obszar składowania61 000m2
Możliwości składowania7 500TEU
Autostrada w pobliżuA1 i A2
Odległość Terminalu od stacji kolejowej1km
Liczba bocznic kolejowych1
Liczba suwnic kolejowych2
Ilość i długość torów kolejowych2×720
Magazyn logistyczny1400m2
Wyposażenie w pojazdy podnośnikowo – przeładunkowe7 wozów typu reach-stacker
Rodzaj przeładowywanych UTI oraz usług dowozowychKontenery, nadwozia wymienne, naczepy